Kamyon Kantarı

BSE ve GLOBAL Model Kamyon Kantarı Modellerimiz müşterilerimizin isteği doğrultusunda 3x8m, 3x9m ve 3x10m ebadlarında hem zemin üstü hem çukur içi olarak imal edilmektedir. BSE modellerimizde 4, GLOBAL modellerimizde 6 adet loadcell kullanılmaktadır.
Kamyon ve Tır Kantarlarının platformları, Eskişehir fabrikamızda TS EN 45501 standartlarına göre üretilmektedir. Ana taşıyıcıları 600 mm.lik yapma putrelden, ara gergileri NPI profilden imal edilmektedir. Üst kaplama sacı ST37A1 10 mm malzemeden yapılmaktadır. Platform taşıyıcılarında 8,8 çelik cıvata kullanılmaktadır. Platform, gaz altı kaynak tekniği kullanılarak sabitlenmekte ve bir kat astar, bir kat sentetik boya ile dış şartlardan izole edilmektedir.
Platform, tam elektronik ölçme sistemine göre imal edilip, ölçme amacıyla hiç bir mekanik aksam kullanılmaz.Platform, tartım değerinin %130 una kadar taşıma kapasitesine sahiptir.
Taşıt ve Tır Kantarlarımızın elektronik aksamları, yurt dışı tesislerimizde üretilmekte, uzman çalışanlarımızca montajı ve bakımı yapılmaktadır. İsteğe göre 8m, 9m, 10m, 12m, 14m, 16m ,18m ,22m, 24m ,olarak üretilen kantarlarımızın platformları 60 ay, elektronik aksam ise 36 ay garantilidir. Teknik Servisimizde, loadcell, indikatör, terminal ve pc lerin tamir ve bakımları gerçekleştirilmektedir.

×