EXPROOF BX2

TEX ve IECEx sertifikalı BX2x Ex2/22 göstergeleri, patlayıcı ortamlardaki tartım uygulamaları için yüksek doğruluk ve performans ile beraber güçlü haberleşme seçenekleri sunan, yüksek teknolojiye sahip tartı terminalleridir..
Bu tartı terminalleri; temel tartım, etiketleme, paketleme, sınıflandırma, ağırlık kontrolü, dolum, parça sayma ve hareketli yüklerin tartımı uygulamaları için programlanabilir. Kullanıcı tarafından programlanabilen 3 tuș, kolay ve hatasız tartı ișlemi yapılmasını sağlar. Tartı terminalinin, ID1, ID2, sayısal dara, ortalama parça ağırlığı ve limit değerlerin kaydı için 6 adet belleği vardır. Belleklerden her biri 500 kayıt kapasitesine sahiptir.
BX2x Ex2 / 22, çeșitli haberleșme arayüzleri aracılığıyla PC ve PLC'ye doğrudan bağlanabilir. Ayrıca, tartım sisteminde bulunan diğer cihazları kontrol etmek amacıyla kullanılabilen bir analog çıkıșı ve programlanabilen dijital 4 giriși ve 5 çıkıșı mevcuttur.
BX2x, Zone 2/22 tehlikeli alanlarda kullanılmak üzere ATEX ve IECEx varyantına sahip, onaylı terminallerdir.. ATEX onay sınıfı: Gaz : II 3G Ex ic ec [ic] IIC T6 (Gaz) Toz : II 3D Ex ic tc [ic] IIIC T85 IP67 (Toz) IECEx onay sınıfı: Gaz : Ex ic ec [ic] IIC T6 Gc Toz : Ex ic tc [ic] IIIC T85 Dc IP67 Tehlikeli alanlarda, uygun arayüzler : 2 prç RS232C ve RS485 Ethernet TCP/IP 2.Tartı bağlantı, Analog çıkış, Dijital 4 Giriş/ 5 Çıkış , Fieldbus'lar: Profibus, Profinet, Ethernet IP,CC-Link, Modbus RTU, Modbus TCP,EtherCat, PowerLink
×